O nas

Specjalizujemy się w transporcie produktów spożywczych wymagających kontrolowanej temperatury i dostaw na czas. Na polskim rynku transportowym działamy nieprzerwanie od 1991 roku. Posiadamy środki, wiedzę i doświadczenie pozwalające sprostać indywidualnym wymaganiom Klientów.

Praca

Jeżeli szukasz pracy jako kierowca kategorii C+E to jeździmy na terenie całej Polski. Oferujemy umowę o pracę, jazdę zgodnie z czasem pracy kierowcy oraz wszelkimi innymi przepisami i normami. Zatrudniamy kierowców blisko miejsca załadunków i rozładunków dając tym samym możliwość codziennych powrotów do domu. Transportujemy artykuły spożywcze, które rozwożone są codziennie. W przypadku zainteresowania zapraszamy do sprawdzenia aktualnych miejsc rekrutacji i złożenia CV.

Program Operacyjny Inteligentny Rozwój (POIR)

Dotacja na kapitał obrotowy

Celem projektu jest wsparcie przedsiębiorcy w zakresie zapewnienia płynności finansowej oraz wsparcie bieżącej działalności w związku z trudnościami finansowymi, które wystąpiły u przedsiębiorcy wskutek epidemii COVID-19.

Planowanym efektem jest utrzymanie prowadzenia działalności przez przedsiębiorstwo w okresie na jaki udzielona jest dotacja. Wartość projektu wynosi 125 738, 58 zł. Wkład Funduszy Europejskich wynosi 100% kwoty kosztów kwalifikowanych nie więcej niż 125 738,58 zł.