Rekrutacja

Nasz firma prowadzi dystrybucję artykułów spożywczych na terenie całej Polski. Co to jest? Dystrybucja, którą prowadzimy to codzienne dostawy z Centrum Dystrybucyjnego (magazynu) do sieci sklepów spożywczych obsługiwanych przez dane Centrum. Sklepy te nie są w dalekich odległościach od magazynu i najdalsze trasy łącznie z załadunkiem i rozładunkiem bez problemu mieszczą się w czasie jednego cyklu dziennego kierowcy. Praca jest codziennie.

NASZE WYMAGANIA: doświadczenie w transporcie artykułów spożywczych nie jest konieczne, lecz mile widziane. Potrzebne jest ważne prawo jazdy kategoria: C lub C+E, wymagana także ważna karta kierowcy i zaświadczenie o ukończeniu kursu na przewóz rzeczy. Docelowo jest też wymagana książeczka do celów sanitarno-epidemiologicznych (bardzo łatwo jest ją wyrobić i chętnie pokierujemy oraz poinformujemy jak to zrobić). Wymagamy rzetelnego i sumiennego wykonywania poleceń służbowych, dbałości o powierzony sprzęt i dyspozycyjności.

OPIS STANOWISKA PRACY: praca w określonym systemie pracy dzień/noc, terminowe i prawidłowe odbieranie i dostarczanie towaru wg planu.

OFERUJEMY: pracę na stałych trasach, nowoczesny i komfortowy tabor, codzienne powroty do domu, atrakcyjny i motywacyjny system wynagrodzeń, terminowość wypłat wynagrodzeń, umowę o pracę lub inną dogodną formę zatrudnienia, pracę w firmie o stabilnej pozycji na rynku pracy.


Obecnie rekrutujemy kierowców do Centrów Dystrybucji takich jak:

LIDL BĘDZIN

BIEDRONKA PARZNIEW (k. Warszawy)